317 471 380

Online TV

Spolek bubakov.net prochází obddobím změn svých aktivit. TV pro členy je jednou z těch, kterým se již nadále nebude věnovat. Níže naleznete tak již jen popis toho, z čeho se z titulu svého členství „bubáci“ radovat.

______________________

(text, který již zcela neplatí)

sledovanitv-na_svetleKaždý člen Spolku bubakov.net má možnost z titulu svého členství využít služeb www.sledovanitv.cz. Ta po jednoduché registraci umožňuje sledovat TV programy jak prostřednictvím PC, notebooků i telefonů připojených k síti spolku, tak prostřednictvím klasických televizí s pomocí speciálních set-top-boxů (v případě některých televizí LG a Samsung i bez nich).

V současné době mají členové bubakov.net možnost sledovat ze sítě spolku základní televizní programy uvedené níže. K využití služeb je potřeba se zaregistrovat na portálu www.sledovanitv.cz. Z téže adresy je možné také televizní vysílání sledovat, jakož si na ní objednávat i další balíčky programů.

Členský balíček programů zdarma

Po registraci přístupná každému členu Spolku bubakov.net ze sítě tohoto spolku bez poplatku:

Výběr z balíčků, které je možno dokupovat:

Basic :Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřených na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít. Součástí balíčku je filmotéka.

44 celkem z toho 16 kanálů v HD* 6 Filmové 12 Dokumentární 5 Sportovní1 Hlavní 4 Hudba & životní styl 8 Dětské 1 Novinky 5 Zahraniční

Sport:Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.

9 programů

Dokumentární : nové pohledy na události světových dějin, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných míst a exotických zemí, ty nejlepší záběry ze světa divokých i domácích zvířat.

9 celkem  z toho 7 Dokumentární 1 Sportovní
MAXI:  filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudba a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších.  Součástí balíčku je filmotéka.
76 celkem z toho 32 kanálů v HD* 12 Sportovní 16 Filmové 15 Dokumentární1 Hlavní 6 Hudba & životní styl 9 Dětské 1 Novinky 5 Zahraniční5 Erotické

Zpětné přehrávání až 7 dní + Nahrávky 50 hodin + NP+: aktivujte si možnost zpětného sledování až 7 dní a 50 hodin nahrávek u všech kanálů, které máte aktivní.  U kanálů skupiny Nova, Prima, ČT a HBO můžete sledovat pořady až 7 dní zpětně.

FilmBox:  filmové kanály FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu.

13 celkem z toho 6 kanálů v HD* 5 Filmové 2 Sportovní 2 Erotické2 Hudba & životní styl 1 Dokumentární

MAX:  filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudba a sport od sítí Discovery a mnoha dalších. 

61 celkem z toho 23 kanálů v HD* 10 Sportovní 9 Filmové 14 Dokumentární1 Hlavní 4 Hudba & životní styl 9 Dětské 1 Novinky 5 Zahraniční2 Erotické 1 Regional

* HD kvalita je dostupná pouze ve vybraných typech připojení.